Hakkımızda

 

HK Makine 2003'te kurulmuş. Atık yağ geri dönüşüm tesisi, Atık yağ rafineri tesisi, Atık yağ arıtma makinesi, Su sogutma kulesi, Stok tankı, Kızgın yağ kazanı, Filtre pres gibi daha bir çok makine sistemleri alanında en kaliteli ürün ve hizmetleri gerçekleştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Projelerimizin büyük bir çoğunluğunu ihrac ediyoruz  Uluslararası piyasada saygın bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Vizyonumuzun hedeflerini yerine getirmek için sürekli bir çaba gösterirken, aynı zamanda işimize olan tutkumuz, doğruluk bilincimiz, girişimci ve yenilikçi ruhumuz ile örnek olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik eden bu değerler, kuruluşumuzun temel taşlarını oluşturur.

Faaliyetlerimiz arasında madeni yağ tesisi, atık yağ tesisi, atık madeni yağ tesisi, atık yağ geri dönüşüm tesisi, madeni yağ geri dönüşüm tesisi, ham petrol rafineri tesisi, madeni yağ tesisi kurulumu, atık yağ geri dönüşüm tesisi kurulumu, madeni yağ fabrikası kurulumu, atık madeni yağ geri dönüşüm tesisi yer almaktadır.

Çevreyi kirleten faktörlerden biri olan atık madeni yağ'ların sanayiye ve ülke ekonomisine geri kazandırılarak çevremizi gelecek nesillere daha temiz ve yaşanır kılmak için üzerine. düşeni layıkıyla yapan bir işletmedir.

İLETİŞİM
Misyonumuz

Çözüm odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılamak.

Vizyonumuz

Kalite, Güvenilirlik ve Yenilikçi Bakış Açısı

HOW TO YOU

WE CAN HELP!We understand the importance of an integrated approach to every job and we believe in the power of simple and easy communication.

Bizimle İletişime Geçin